Nasze psy


Owczarek niemiecki hodowla
Owczarek niemiecki - jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ras psów. Jej cechą charakterystyczną jest masywny wygląd, który wzbudza poczucie bezpieczeństwa. Owczarki niemieckie zaliczane są do psów obronnych, cechują się wysoką lojalnością i posłuszeństwem, a co najważniejsze szybko i chętnie się uczą. Psy te wymagają dużej ilości ruchu, dzięki czemu możemy je zabierać na codzienne spacery lub dłuższe wycieczki. Cechą bardzo rozpoznawalną u tych psów jest odwaga, pewność siebie, oddanie i łagodność. Jest to jedna z najpopularniejszych ras, która swój potencjał rozwija szczególnie w towarzystwie człowieka.


hodowla owczarków niemieckich długowłosych
Berneński pies pasterski - kupując tego psa inwestujecie Państwo w niezwykłego przyjaciela rodziny. Psy tej rasy posiadają łagodny charakter i otwartość w stosunku do ludzi. Są bardzo przyjacielskie, cierpliwe i ostrożne, dzięki czemu często stają się najlepszym towarzyszem zabaw dla dzieci. Dużą przyjemność sprawia im zabawa i ruch. Cechą charakterystyczną wyglądu jest duży rozmiar, który wzbudza respekt, zapewniając bezpieczeństwo. Pies ten jest też często przeznaczany do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Dzięki wyostrzonemu instynktowi stróża, potrafi ostrzec i zaalarmować, gdy wyczuje niebezpieczeństwo. Ważnym elementem wychowania dla tej rasy jest stały, bliski kontakt z ludźmi oraz zapewnienie dużej ilości ruchu.


owczarki niemieckie hodowla
Jack russell terier - niewielki pies o ogromnym potencjale, który cieszy się sporą popularnością w dzisiejszym, szybkim trybie życia. Piesek o bardzo rozbudowanym instynkcie łowieckim, posiadający mnóstwo energii i radości, którą lubi spożytkować w sposób kreatywny i wymagający. Jack russell terier posiada bardzo duży potencjał, lojalność i czujność. Ważną cechą tej rasy jest jej łatwość do przystosowywania się w nowych warunkach, dzięki czemu nawet jeśli często zmieniamy lokalizację, nasz pupil w szybki sposób się do niej przyzwyczai. Ważne w opiece nad tym psem jest dbanie o jego ruch i kondycje. Uwielbia bieganie za poruszającymi się przedmiotami, co dodatkowo czyni go idealnym partnerem do długich aktywnych spacerów i zabaw. Ponieważ pieski są bardzo aktywne i żywiołowe, często nie można ich zostawiać z małymi dziećmi.


owczarki niemieckie na sprzedaż owczarki niemieckie długowłose szczeniaki hodowla psów rasowych hodowla owczarków niemieckich hodowla owczarka niemieckiego szczeniaki owczarka niemieckiego
Zobacz więcej zdjęć
owczarek niemiecki hodowla
Masz pytanie? Zadzwoń
691 744 014 / 885 885 840
Wyślij SMS o treści PIES - oddzwonimy do Ciebie!
© 2015 Victorius