Nasze psy


Owczarek niemiecki - jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ras psów. Jej cechą charakterystyczną jest masywny wygląd, który wzbudza poczucie bezpieczeństwa. Owczarki niemieckie zaliczane są do psów obronnych, cechują się wysoką lojalnością i posłuszeństwem, a co najważniejsze szybko i chętnie się uczą. Psy te wymagają dużej ilości ruchu, dzięki czemu możemy je zabierać na codzienne spacery lub dłuższe wycieczki. Cechą bardzo rozpoznawalną u tych psów jest odwaga, pewność siebie, oddanie i łagodność. Jest to jedna z najpopularniejszych ras, która swój potencjał rozwija szczególnie w towarzystwie człowieka.


Berneński pies pasterski - kupując tego psa inwestujecie Państwo w niezwykłego przyjaciela rodziny. Psy tej rasy posiadają łagodny charakter i otwartość w stosunku do ludzi. Są bardzo przyjacielskie, cierpliwe i ostrożne, dzięki czemu często stają się najlepszym towarzyszem zabaw dla dzieci. Dużą przyjemność sprawia im zabawa i ruch. Cechą charakterystyczną wyglądu jest duży rozmiar, który wzbudza respekt, zapewniając bezpieczeństwo. Pies ten jest też często przeznaczany do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Dzięki wyostrzonemu instynktowi stróża, potrafi ostrzec i zaalarmować, gdy wyczuje niebezpieczeństwo. Ważnym elementem wychowania dla tej rasy jest stały, bliski kontakt z ludźmi oraz zapewnienie dużej ilości ruchu.


Jack russell terier - niewielki pies o ogromnym potencjale, który cieszy się sporą popularnością w dzisiejszym, szybkim trybie życia. Piesek o bardzo rozbudowanym instynkcie łowieckim, posiadający mnóstwo energii i radości, którą lubi spożytkować w sposób kreatywny i wymagający. Jack russell terier posiada bardzo duży potencjał, lojalność i czujność. Ważną cechą tej rasy jest jej łatwość do przystosowywania się w nowych warunkach, dzięki czemu nawet jeśli często zmieniamy lokalizację, nasz pupil w szybki sposób się do niej przyzwyczai. Ważne w opiece nad tym psem jest dbanie o jego ruch i kondycje. Uwielbia bieganie za poruszającymi się przedmiotami, co dodatkowo czyni go idealnym partnerem do długich aktywnych spacerów i zabaw. Ponieważ pieski są bardzo aktywne i żywiołowe, często nie można ich zostawiać z małymi dziećmi.


Labrador czekoladowy - ta rasa psów występuje najrzadziej ze wszystkich labradorów. Jego nazwa pochodzi od wątrobianego koloru sierści. Psy te posiadają bardzo dobry węch, dzięki czemu mogą służyć jako psy myśliwskie. Jednocześnie posiadają ogromną cierpliwość, przyjazne i radosne usposobienie do człowieka, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w dogoterapii. Labrador czekoladowy to również idealny pies rodzinny. Jego otwartość, uległość i duża chęć do nauki sprawiają, że idealnie sprawdza się także wśród osób, które nigdy nie miały psa. Labrador jest również niezwykle pracowitym i wytrzymałym psem, przez co wykorzystywane są również do trudnych zadań.


Labrador biszkoptowy - Nazwa labradora biszkoptowego pochodzi od charakterystycznego koloru sierści, która może mieć odcienie od jasnokremowego do ogniście rudego. Labrador biszkoptowy to niezwykle silny, przyjacielski i opanowany pies, który lubi się uczyć i przyswajać komendy. Na samym początku trzeba mu jasno wyznaczyć cele i granice postępowania, aby dobrze spożytkować jego pełen potencjał. Wiele osób wybiera tę rasę ponieważ jest ona idealnym synonimem wierności. Labrador biszkoptowy uwielbia towarzystwo ludzi. Jego budowa ciała jest umięśniona, sierść twarda, a jednym z charakterystycznych elementów jest gruby u nasady ogon. Przeznaczenie labradora biszkoptowego może być bardzo zróżnicowane. Ponieważ z natury są to psy silne i wytrwałe, sprawdzą się one idealnie jako psy do pracy w wymagających warunkach, jako przewodnicy, czy przy pomocy osobom starszym.
Masz pytanie? Zadzwoń
691 744 014 / 885 885 840
Wyślij SMS o treści PIES - oddzwonimy do Ciebie!
© 2015 Victorius